مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید

در وقت خود صرفه جویی کنید و بازدهی پیج خود را بالاتر ببرید

این روزا اینستاگرام محل بسیار خوب و پر پتانسیلی برای فروش محصولات و خدمات شما به حساب می آید و از طرفی نیاز هست شش دنگ روی کار خود متمرکز باشیم و از طرفی دیگر مدیریت پیج اینستاگرام ما نیازمند دانش زیاد ، تخصص بالا و تجربه کافی است و طبیعتا یک شخص به عنوان ادمین اینستاگرام به تنهایی قادر به هماهنگی و انجام تمام کارهای پیج نیست و برای انجام این کارها به صورت حرفه ای نیاز هست یک تیم متعهد کارها را جلو ببرند. دریافت بازخورد خوب قطعا نیازمند تدوین برنامه محتوایی، استراتژی محتوای مناسب و تولید محتوای جذاب است. در کنار آن جذب مخاطب (فالوور) مرتبط نیازمند تخصص هایی است که برای گردانندگی یک پیج حیاتیست. همچنین تحلیل رفتار مخاطب و تحلیل خود برنامه اینستاگرام از کارهای مهمی است که باید حتما انجام شود.
تیم ما در آکادمی چامه آمادگی دارد تا به صورت آکادمیک و پروژه محور در خدمت عزیزانی باشد که نیاز دارند مدیریت پیج اینستاگرام آن ها توسط ما انجام شود. تیم جوان و حرفه ای ما این امکان را دارد که هر گونه نیاز شما را برطرف سازد

مدیریت پیج اینستاگرام

نکات مهم در مدیریت پیج اینستاگرام

 • ایجاد محتوای ارزشمند و جذاب برای پیج اینستاگرام
 • کپشن نویسی حرفه ای با اعمال دعوت به اقدام
 • افزایش دادن فالوورهای فعال و باکیفیت
 • افزایش درگیری مخاطب با صفحه اینستاگرام
 • ایجاد رابطه عمیق با مخاطبان و قبیله سازی
 •  افزایش بازدید ویدیوها ، ارتقا لایک و کامنت با استفاده از روش های کاربردی
 • افزایش دادن آگاهی به مخاطب از برند شما (برندینگ)
 • ایده پردازی اختصاصی و اجرای آن برای کمک به رشد هرچه سریع تر
 • تبلیغات محصول یا خدمات شما در صفحات متناسب با زمینه فعالیت شما
 • تدوین برنامه محتوایی و اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام
 • استفاده درست و بجا از هشتگ های مرتبط
 • رساندن پست مورد نظر در تاپ هشتگ و اکسپلور
 • پاسخ گویی مطلوب به کامنت ها و دایرکت
 • طراحی سوالات جذاب در پست و استوری! در نتیجه درگیری بیشتر مخاطبان با پیج مورد نظر و پاسخگویی مناسب به کاربران
 • مدیریت یکپارچه پیج اینستاگرام

چرا باید آکادمی چامه را برای هدایت پیج خود انتخاب کنید ؟

 • چون مدیریت پیج به صورت حرفه ای توسط یک شخص شدنی نیست و ما برای انجام امور پیج یک تیم جوان و با تجربه تشکیل دادیم که شامل:

 ادمین اینستاگرام، تولید کننده محتوا، گرافیست و ادیتور، عکاس و فیلمبردار، تبلیغ نویس و… هستند.

 • چون ما در مرحله اول مسئولیت پذیر و پاسخگو هستیم این جز یکی از مهمترین فاکتور ها برای انجام خدمات مارکتینگ و به خصوص مدیریت پیج اینستاگرام است.
 • چون در آکادمی چامه کلیه فعالیت های مربوط به مدیریت پیج اینستاگرام از برنامه ریزی تا تولید محتوا و فعالیت های ادمینی را منظم و طبق برنامه انجام میدهیم.
 • چون دائما با نفر شما در ارتباط هستیم و پشتیبانی شما از طرف ما قطع نمیشود.
 • چون بر این باوریم پیج شما دقیقا مثل دارایی خودمان است و برای رشد آن دریغ نمیکنیم و میکوشیم مدیریت پیج اینستاگرام شما را عالی انجام دهیم.
 • چون در هر زمانی حتی تعطیلی ها کار خود را ادامه می دهیم.
مدیریت پیج اینستا
مدیریت پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام در افزایش فروش پیج نقشی دارد؟

ما در آکادمی چامه با آموزش هایی که به ادمین های اینستاگرام دادیم و البته نظارتی که مدیر مجموعه (آقای چامه) بر  روال کاری و فعالیت های ادمین ها دارند همیشه آماده خواهیم بود تا با مخاطبین هدف شما ارتباط مستقیم و صمیمانه ای برقرار کنیم و ضمن نگهداری آنها را به مشتری هدفمند تبدیل کنیم.

بعد از جذب مخاطب در پیج در مرحله نگهداری فالوورها که در تولید محتوای پیج انجام می شود در صورتی که مخاطب به کالا یا خدمات ارائه شده توسط شما نیاز داشته باشند قطعا پیج شما به عنوان یک گزینه پررنگ در ذهن آنها باقی خواهد ماند و درصد احتمالی بالایی برای خرید بوجود خواهد آمد.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت اینه که فعالیت های ادمین اینستاگرام در ارتباط با نوع قعالیت باید استمرار لازمه را داشته باشد و بتواند با هر نوع تیپ شخصیتی ارتباط برقرار کند و بردباری زیادی داشته باشد که این امر در تیم ما محقق شده و ادمین ها در فرایند استخدام ازمون های زیادی برای مشخص شده این قضیه داده اند.

به عنوان مثال یک ادمین خبره نباید یک متن ثابت را به همه افراد دنبال کننده ارسال کند چون اولا تمامی انسان ها تیپ شخصیت یکسانی ندارند و دوما باعث میشود تصور کنند این پیام ها به صورت اسپمی ارسال شده و آن را به اینستاگرام گزارش (ریپورت) کرده و مشکلات جدی برای پیج بوجود بیاید.

مدیریت پیج اینستاگرام
ادمین اینستاگرام

استفاده از ادمین اینستاگرام بهتره یا استفاده از ربات اینستاگرام؟!

یه سوالی که خیلی وقت ها از ما در آکادمی چامه پرسیده میشه این هست که آیا لازمه که ادمین استخدام کنیم یا استفاده از ربات اینستاگرام کفایت میکنه ؟

جواب این سوال در عین پیچیدگی کاملا ساده است.

باید بگوییم روش استفاده از ربات کاملا منسوخ شده و میتوان به جد گفت نقض کننده قوانین اینستاگرام است و اگر پیجی خلاف این قوانین عمل کند، پس دریافت چندین هشدار پیج برای همیشه بسته خواهد شد!
ما در تیم آکادمی چامه برای حل این موضوع راه حلی جامعی داریم و آن هم استفاده از یک ادمین اینستاگرام همه فن حریف است.

بجای اینکه داخل پیج از ربات استفاده کنید کارها رو بسپارید به یک ادمین اینستاگرام و تمام!

یکی از فعالیت های روتین ادمین شما در اینستاگرام این است که روزانه به طور منظم چندین مرتبه پیج را زیرنظر داشته باشد و در هر مراجعه علاوه بر پاسخ به کامنت ها و دایرکت هاتون، به فعالیت های دیگه ای اعم از تولید محتوا و افزایش فالوور در اینستاگرام و غیره بپردازد.

باید این نکته را هم متذکر شویم که کیفیت فالوور های جذب شده توسط ادمین اینستا شما بسیار بهتر و بالاتر از ربات اینستاگرامی است.

چون ادمین اینستاگرام یک فرد زنده همراه با هوش واقعی است و با دقت و وسواس فالوور ها را انتخاب میکند. بنابراین در بین آن ها فالوور مرده (فیک) وجود ندارد؛ کاری که امروزه هیچ رباتی نمیتواند انجام دهد.!

در نهایت باید بگوییم هیچ رباتی این امکان را ندارد که با کاربران تعامل دوستانه و صمیمیت برقرار کند، اما ادمین اینستاگرام با صبر و حوصله ایی که دارد تمام این کارها را انجام می دهد و این کار ادمین باعث می شود در بحث فروش نتایج خیلی عالی به ثمر آید.

ادمین اینستاگرام

بخشی از خدماتی که ما برای مدیریت پیج اینستاگرام شما انجام میدهیم

 • راه اندازی پیج اینستاگرام شما و مدیریت پیج توسط ادمین اختصاصی (آقا یا خانم)
 • طراحی گرافیکی خاص و منحصر به فرد برای پست ها به منظور برند سازی محصول و خدمات شما
 • طراحی حرفه ای نمای کلی پیج شما به منظور ایجاد تمایز برای پیج بین رقبا
 • انتخاب رنگ سازمانی شما و اعمال بر روی تمامی اجزای پیج شما 
 • ادیت تصویربرداری های شما از خدمات و محصولات شما جهت ساخت تیزر و مشاوره بابت تصویربرداری صحیح
 • دریافت تصاویر از شما و تولید و بارگزاری تیزر ویدیویی (به درخواست مشتری)
 • طراحی و بارگزاری منظم استوری ها و اعمال گیمیفیکیشن
 • آنالیز پیج های رقیب و انجام کلی فرایندهای صحیح افزایش فالوور
 • تخصیص چند ادمین نسبت به فشار کاری شما و مشاوره هر چه بهتر جهت جلو بردن بیزینس شما
 • شناسایی و جذب مخاطب هدف و کلی کار جذاب دیگه ….

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام آکادمی چامه

تعرفه ادمین اینستاگرام

نتیجه گیری بابت هزینه مدیریت پیج اینستاگرام

قیمت مدیریت پیج اینستاگرام یا هزینه ادمین اینستاگرام در هر شرکتی متفاوت است و بستگی به نوع مهارت ادمین ها و توانایی های آن مجموعه و خدماتی که ارائه میدهند دارد. در قدم اول برای انتخاب یک مجموعه خوب که قصد دارید مدیریت پیج اینستاگرامی خود را به آن ها بسپارید، اول باید بسنجید که دقیقاً نیازمندی شما چیست و چه بازدهی مدنظر شماست؟ آیا فقط تولید کردن محتوا و درست کردن چند ویدیو برای شما کافی است؟ یا نه شما میخواهید در کنار پیاده سازی این کارها کسب درآمد از پیج داشته باشید و نیازمند سود در مقابل هزینه ای که برای مدیریت پیج اینستاگرامی پرداخته میکنید هستید؟ حتما قبل از پرداخت هزینه پیج اینستاگرام به هر شرکتی با خودتان اتمام حجت کنید که دقیقا چی میخواهید و ببینید که چه چیزی برای شما بازدهی بیشتری دارد؟

می توانید با ما در ارتباط باشید و در این راه و این تصمیم کمکتان کنیم تا مدیریت پیج اینستاگرامی شما بهتر و قابل قبول تر جلو برود.

سایر خدمات ما در آکادمی چامه

آموزش صفر تا صد اینستاگرام

ما با آموزش های مرحله به مرحله به شما می آموزیم که چطور در پیج اینستاگرامی خود درآمدی فوق العاده کسب کنید و فروش بی نظیری را شاهد باشید

جلسات مشاوره با صاحبین کسب و کار

در هر مرحله از کسب و کار که هستید اگر در مورد طراحی استراتژی کسب و کارتان به مشکل خوردید و یا فروش خوبی را تجربه نکردید و نیاز دارید نقشه راه (استراتژی) شفافی برای کار خود تدوین کنید. مشاوره برای شما یک فرصت ایده آل است.

آموزش طراحی وب سایت

صفر تا صد طراحی یک سایت مطلوب را به شما یاد میدهیم چون امروزه داشتن یک سایت برای کسب و کارتان از نون شب واجب تره و علاوه بر تمایز نشان دهنده اعتبار بیشتر شماست

تبلیغات گسترده در اینستاگرام

با هزینه مورد نظر شما و قیمتی رقابتی پیج شما را در سطح بالایی در اینستاگرام رشد میدهیم و با تبلیغات انبوه به پیج های پر بازدید کسب و کار اینستاگرامی شما را ارتقا میدهیم